SHOWBIZ

Godet ish – reja e Hashim Thaçit (FOTO)

Drita Stublla për disa muaj ishte njëri nga emrat cak i medieve rozë.

Edhe pse nuk është fytyrë publike emri i saj u bë i njohur për shkak të djalit të presidentit Hashim Thaçit, që supozohej se Endrit Thaçi dhe Drita Stublla janë në lidhje.

Ajo së fundmi ka publikuar disa fotografi tejet provokuese, ku shfaqet ne bikini të zeza, transmeton Gazeta Prishtina.

Shikoni fotot më poshtë:

.

542 Comments

Click here to post a comment