FUN

Harrojeni kriminelin më të bukur në botë, gangsterja ‘i vjedh’ fronin (FOTO)

Një vajzë e re, në dukje si gangstere ka marrë vëmendjen e të gjithëve pasi fotografia e saj u publikua nga policia.

Mirella Ponce është arrestua pasi në makinën e saj u gjend një pistoletë, ndërkohë që po udhëtonte me fëmijën.

Ajo përballet me akuza të ndryshme për armëmbajtjen pa leje dhe lirimi i saj me kusht arrin në 50 mijë dollarë.

Shumë agjenci modelingu kanë nxituar që ta paguajnë pasi pamja e 20-vjecares është tepër tërheqëse. Pritet që shumë shpejt ta shohim në sfilata të ndryshme.

Rasti i saj është tepër i njëjtë me atë të kriminelit Jeremy Meeks që mori famë të madhe dhe tradhtoi bashkëshorten prej suksesit të modelingut.

.

619 Comments

Click here to post a comment