SPORT

Këto janë fjalët e para të Dardanit pas rikthimit te Prishtina

Skuadra historike e basketbollit në Kosovë dhe më gjerë në trojet shqiptare KB Prishtina ka arritur të transferoj basketbollistin më të mirë në Kosovë, Dardan Berishen.

Berisha i cili është një lojtar që tashmë e ka dëshmuar që është më i miri, do te jetë pjesë e Prishtinës për te shkruar historinë e radhës, atë të Ligës së Kampionëve.

Dardani ka postuar fotografinë zyrtare në Instagramin e tij duke e falenderuar klubin dhe Prishtinën për rikthimin e tij, transmeton Gazeta Prishtina

Thank you Prishtine for having me. 🙏🏼⚪️🔵

A post shared by DB11 (@dardanberisha11) on

.