SHOWBIZ

Marina dhe Getoari, mesazhe pikante të koduara në rrjetet sociale

Vetëm një ditë më parë, reperi Getoar Selimi ka publikuar këngën e tij më të re me titull ‘Birthday’. Klipi që ka si protagoniste një vajzë simpatike bjonde që feston ditëlindjen e saj, është parë nga shumë si një dedikim që Geti i ka bërë bashkëshortes së tij, Marina Vjollcës.

Bukuroshja e ekranit sigurisht e ka ndihmuar atë që të promovojë këngën, duke e postuar në Instagram me mbishkrimin: ‘Bisha je!

Këto fjalë të Marinës me shumë gjasë ju duken fare të rastësishme, por duket se nuk është kështu. Në vargjet e fillimit të këngës së re, Getoari thotë ‘zemër rri shlirë se përmas e ke një bishë’, dhe për Marinën, ‘bisha’ është sigurisht vetë Geti.

.

833 Comments

Click here to post a comment