FUN

Shokon modelja: Më dërgo 200 euro të krijoj besim, pastaj të çoj foto nudo, por… (FOTO+18)

Cuditë skanë të ndalur në Shqipëri, modeles Alesia Ndoja i janë zbuluar disa biseda me një mashkull ku ajo i kërkon para për të ‘krijuar’ besim tek ai.

Faqja e instagramit Demaskime Shqiptare ka publikuar bisedat ku duket qartë se si modelja i thotë djalit që një djalë tjetër i kishte dërguar 200 euro për të krijuar besim dhe ajo pastaj i kishte nisur fotot nudo.

Kjo është shumë e rëndë për shoqërinë shqiptare, ku vajzat e reja e shesin trupin dhe dinjitetin e tyre për pak para, në vend që të punojnë fort.

Shikoni mesazhet më poshtë./shqiperiaime.al

.

1,312 Comments

Click here to post a comment