LAJME

Vetëvritet një person me inicialet L.M.

Një grua 42-vjeçare është hedhur nga kati i pestë i pallatit dhe për pasojë ka gjetur vdekjen në vend.

Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në qytetin e Korçës.

Sipas policisë, 42-vjeçarja me inicialet L.M. është hedhur nga banesa ku jetonte me familjen.

Dyshohet se shkak për vetëvrasjen ka qenë gjendja depresive e gruas.

.

26,617 Comments

Click here to post a comment